Ranking Portali Randkowych

Portale randkowe cały czas rosną w siłę i dosłownie z dnia na dzień. stają się miejscami dającymi nam oraz większe szanse na znalezienie swojej drugiej połówki. Nieustannie wzrasta ilość odwiedzających je osób oraz częstotliwość odwiedzin.

Coraz bardziej ufamy portalom randkowym i w związki z tym warto się przyjrzeć, które z nich są realnie najlepszym miejscem dla poszukiwania przygód, przyjaźni i miłości. Nasz krótki ranking powinien być pomocą dla Państwa w dokonaniu wyboru odnośnie tego, gdzie w pierwszej kolejności warto jest się rejestrować.

Buziak.pl

Jednym z najpopularniejszych polskich portali randkowych jest bez wątpienia buziak.pl. Jest to serwis, który stawia na prostotę zarówno pod względem szaty graficznej portalu jaki  tego, w jaki sposób oferuje on możliwość zapoznania się.

Jest to bardzo dobre podejście, ponieważ jest ono skuteczne i do tego pozwala się skupić na poszukiwaniu interesujących osób, a nie na budowaniu swojej obecności portalowej, jak to czasami bywa gdzieś indziej. Tutaj nic nas nie rozprasza, a osoby mniej zapoznane z technikami informatycznymi nie muszą się bać, że sobie z czymś nie poradzą.

Wielką zaletą buziaka jest właśnie to, że gromadzi on w jednym miejscu bardzo dużo szalenie zróżnicowanych osób. Istotne jest także to, że jest to portal nie tylko dla osób mieszkających w naszym kraju, ponieważ podając swoje podstawowe dane, jesteśmy proszeni także o uzupełnienie informacji o kraju zamieszkania. Dzięki temu Buziak stał się podstawowym portalem polskich imigrantów.

Sympatia.pl

Druga na podium musi być sympatia.pl. Ten serwis randkowy znany jest bardzo dobrze większości osób, które kiedykolwiek szukały znajomości przez Internet. Jest to prawdziwy portal, czyli miejsce, które oprócz randek w ładnym opakowaniu ma dla nas także masę różnych ciekawych materiałów pomocowych odnośnie randek, miłości i bycia singlem, a od niedawna możemy skorzystać także z aplikacji na telefony.

Badoo.com

Naszą listę zamyka zagraniczny serwis randkowy Badoo, który oczywiście w pełni wspiera polskich użytkowników. Jego wyróżnikiem jest to, że skupia się nie tyle na samych randkach, co na przyjemnym spędzaniu czasu i we dwoje, i w większych grupach.

Pomysł na niego wziął się stąd, że udana randka to dobrze spędzony czas we dwoje, więc zadbano o to, by wiele osób mogło wspólnie pogłębiać swoje pasje i poznawać się nawzajem w sposób w pełni naturalny.