Czy to już zdrada? Sprawdź oznaki zdrady w swoim związku

Niemalże każda kobieta choć raz w życiu została zdradzona bądź miała podstawy, aby o zdradę podejrzewać swojego partnera. Po takim zranieniu bardzo trudno ponownie zaufać, dlatego angażując się w kolejny związek są ostrożne, trudniej u nich o bezgraniczne zaufanie, a każde podejrzane zachowanie swojego mężczyzny „rozkładają na czynniki pierwsze”.

Jeżeli Ty również czujesz niepokój i zastanawiasz się czy przypadkiem partner Cię nie zdradza, zapoznaj się z naszymi wskazówkami. Przeanalizowanie ich, pomoże Ci w łatwy sposób odpowiedzieć sobie na kluczowe pytanie: „czy partner Cię zdradza?”

Telefon ma zawsze przy sobie

Jeżeli jesteście ze sobą w związku naprawdę długo, doskonale znasz jego stosunek do własności oraz wiesz czy i kiedy posiada przy sobie telefon komórkowy. Jeżeli nagle Twój partner zaczyna zabierać telefon niemalże wszędzie, nie rozstaje się z nim nawet pod prysznicem, możliwe że jest to oznaka jego zdrady.

Związek dwojga ludzi to przede wszystkim lojalność i zaufanie, dlatego jeżeli Twój partner nie ma nic do ukrycia, nie będzie bał się pozostawiania telefonu na szafce nocnej czy na stole w kuchni.

Telefon jest zabezpieczony hasłem

Oczywiście, jeżeli jesteście małżeństwem i dodatkowo macie małe dzieci, hasła na telefonach komórkowych to przede wszystkim zabezpieczenie przed swoimi pociechami. W takiej sytuacji zapewne znasz hasło do telefonu męża i nie musisz się o nic martwić.

Jeżeli jednak partner zmienił poprzednie hasło, bądź skrupulatnie ukrywa dostęp do swojego osobistego komputera, to znak że dzieje się coś niedobrego. Porozmawiaj z nim, zapytaj czy ma przed Tobą coś do ukrycia, jego odpowiedź będzie również odpowiedzią na Twoje obawy.

Praca i koledzy to jego cały świat

Spędzaliście ze sobą każdą wolną chwilę. W pracy dzwoniliście do siebie, po pracy od razu wracaliście do domu bądź umawialiście się w ulubionym miejscu w mieście. Dziś coraz częściej zostaje w pracy po godzinach. Nawet jeżeli uda mu się wcześniej skończyć pracę, dostajesz sms’a że umówił się z kolegą na piwo. Każdy weekend spędza w delegacji, bo przecież kariera i wysokie zarobki to najważniejsza sprawa.

Jeżeli właśnie tak wygląda wasza codzienność, koniecznie musisz z nim porozmawiać. Nie wyciągaj pochopnych wniosków, nie oskarżaj go o coś czego być może nie zrobił. Jeśli rozmowa nic nie daje, spróbuj dowiedzieć się czegoś od jego przyjaciół. Niesłuszne oskarżenie o zdradę bywa dla partnera bolesne, albowiem to znak że przestałaś mu ufać.

Pamiętaj, że chorobliwa zazdrość zabija miłość. I jeżeli na każdym kroku będziesz go atakować i podejrzewać o zdradę, wcześniej czy później to zrobi. Zaufanie w związku jest najważniejsze, ale nie wyklucza się ono z baczną obserwacją, aby nie przeoczyć momentu, w którym partner faktycznie zostawia nas dla innej kobiety.