Doskonały mężczyzna – jest ich wielu na portalach randkowych

Jeżeli jesteś zwolenniczką poznawania mężczyzn za pośrednictwem Internetu, ten poradnik jest dla Ciebie. Jeżeli masz dość przypadkowych znajomości z podpitymi facetami w pubie, ten poradnik wyprowadzi Cię na właściwą drogę.

Jeżeli w końcu wszyscy Twoi znajomi są już w stałych związkach, a pozostali „wolni mężczyźni” nie należą do ciekawych kandydatów na męża, to właśnie portal randkowy może być idealnym miejscem do jego poszukiwań.

Zasady warte przestrzegania

W poniższym poradniku przedstawimy pokrótce jakich zasad warto przestrzegać, aby randki online były udane, skuteczne i niezapomniane. Tutaj nie ma ograniczeń czasowych, Internet daje tak wiele możliwości, których nie jesteś nawet do końca świadoma, wystarczy tylko spróbować. Poznawanie mężczyzn jeszcze nigdy nie było takie proste, o każdej porze dnia i nocy, a jeżeli właściwie podejdziesz do kwestii zakładania profilu randkowego, mężczyźni sami Cię odnajdą w portalu randkowym.

Jeżeli zatem Ty również pragniesz poznać wymarzonego mężczyznę za pośrednictwem Internetu, zapoznaj się z podstawowymi krokami do utworzenia idealnego profilu randkowego.

  1. Zarejestruj się na kilku portalach randkowych jednocześnie
  2. Zadbaj o nietuzinkowy opis profilu randkowego – napisz krótko ale tajemniczo i kontrowersyjnie
  3. Dołóż wszelkich starań, aby Twoja galeria była bogata i prawdziwa – jedno zdjęcie to nie galeria
  4. Zaznacz na profilu tzw. dostępność „lokalną” – znajdź swoje miasto i zawęź poszukiwania do właściwego regionu
  5. Pamiętaj, że pierwsza rozmowa nie musi być długa – ważne aby była ciekawa
  6. Randka online a randka w realu, zadbaj o spotkanie w miejscu publicznym – w przypadku pierwszego spotkania w realu to ogromnie ważne!
  7. Prywatność to podstawa – pamiętaj o jednej z ważniejszych zasad!

To tylko spis najważniejszych zasad, jakie obowiązują na portalach randkowych, ale gdybyśmy chcieli je rozwinąć, z pewnością mógłby powstać jeszcze nie jeden artykuł poradnikowy. Nie zależnie od tego, czy poszukujesz miłości czy tylko przelotnej znajomości, warto przestrzegać wspomnianych wyżej zasad. Każda z nich na swój sposób pomoże Ci i co najważniejsze uchroni Cię przed niespodziewanymi nieprzyjemnościami w serwisie randkowym. Zanim umówisz się na spotkanie w realnym świecie, wiele może się wydarzyć, dlatego nie warto od razu pokazywać „wszystkich swoich kart”.