Po czym poznać, że mu na Tobie zależy

Kobiety uwielbiają rozmawiać o uczuciach i kiedy słyszą od ukochanego, że jest się dla niego kimś wyjątkowym, zwykle mają pewność i gwarancję oddania i miłości ze strony mężczyzny.

Niestety, nie wszyscy mężczyźni tak otwarcie mówią o uczuciach, a ci co mówią zbyt wiele, zwykle tylko czarują i używają tanich chwytów podrywu.

Po czym poznać, że zaiskrzyło

Spotkaliście się po raz pierwszy, rozmowa nie do końca się klei, ale właściwie nie wiesz dlaczego tak jest. Czy naprawdę nic między wami nie zaiskrzyło, czy wręcz przeciwnie? Po czym poznać, że naprawdę zaiskrzyło pomiędzy dwojgiem ludzi? Jak sprawdzić czy mu na Tobie zależy?

Z pewnością nie są to łatwe pytania i nie da się na nie jednoznacznie odpowiedzieć, ale istnieje kilka sprawdzonych sposobów, dzięki którym będziesz miała pewność, że jemu też zależy.

Kiedy mężczyzna myśli poważnie o kobiecie

Pierwsza randka zwykle nie jest wyznacznikiem uczucia i budującego się związku, to przychodzi z czasem, kiedy dwoje ludzi poznaje się bliżej. Dlatego jeżeli spotykacie się już jakiś czas, a wybranek Twojego serca wciąż Cię słucha, nie może oderwać od Ciebie wzroku i zawsze mówi Ci te same słodkie komplementy, możesz być pewna że myśli o tobie poważnie.

Jeżeli umawiając się z kolegami na piwo, pyta Cię o zdanie, jeżeli prosi Cię o opinię w wielu ważnych kwestiach swojego życia, na pewno nie jesteś mu obojętna.

Po czym poznać, że facet się angażuje

Kobietę w związku łatwo rozszyfrować. Jeżeli jest zakochana i naprawdę jej zależy na facecie, po prostu mu to okazuje. Wciąż się do niego przytula, całuje, szczepce czułe słówka.

Każdą wolną chwilę mogłaby spędzać ze swoim mężczyzną, jeżeli tylko on ma na to czas. Faceci są trochę bardziej skomplikowani i często mają problemy z naturalnym okazywaniem swoich uczuć.

Zastanawiasz się po czym poznać, że facet się angażuje? Chciałabyś przeprowadzić jakiś test na miłość, aby mieć pewność że on naprawdę Cię kocha? Spróbuj mu zaufać i obserwuj jego codzienne zachowanie. Jeżeli zwyczajnie Cię szanuje, troszczy się o Ciebie najlepiej jak umie, ma dla Ciebie dużo czasu i lubi z Tobą rozmawiać także o sobie, to na pewno mu zależy.