Profil na portalu randkowym – jakie zdjęcia wybrać?

Jeżeli jesteś kobietą i masz już doświadczenie w zawieraniu związków, jeżeli szukasz nowych wrażeń i ciekawych relacji damsko-męskich, z pewnością wiesz że mężczyźni są wzrokowcami i za każdym razem liczy się pierwsze wrażenie. Jeżeli jesteś mężczyzną, znasz siebie i rozumiesz, że wygląd ma znaczenie, albowiem kobiety także należą do wzrokowców, tylko oceniając kogoś po wyglądzie robią to nieco subtelniej.

Jak napisać dobry profil na portalu randkowym?

Rozpoczynasz swoją przygodę z portalami randkowymi i zastanawiasz się jak napisać dobry profil, aby wypaść przed innymi użytkownikami w samych superlatywach? Przeglądasz Internet w poszukiwaniu gotowych profili randkowych? Mimo, że większość kobiet i mężczyzn należy do wzrokowców, to co napisane w profilu również ma nie małe znaczenie. Pamiętajmy, aby być szczerym i wiarygodnym.

Jeżeli lubimy wypady w góry, napiszmy o tym, jeśli jednak czas wolny wolimy spędzać w fotelu przy książce, nie warto tego ukrywać. Oczywiście trochę przebojowości nie zaszkodzi, ale zawsze pamiętajmy aby była ona zgodna z prawdą. Jak napisać dobry profil randkowy? Tak, aby odzwierciedlał naszą osobowość i zawierał najważniejsze informacje o nas.

Zdjęcia z portali randkowych

Kolejnym krokiem przy zakładaniu konta randkowego jest wstawienie zdjęcia profilowego. Nawet jeżeli coś lub ktoś bardzo mocno kusi, aby wstawić mega fantastyczne zdjęcie, podszlifowane za pomocą programu graficznego, pamiętaj o prawdziwym wizerunku. Kiedy już się bliżej poznacie i zapragniecie spotkać w świecie realnym… no właśnie, co wtedy? Jeżeli zdjęcie będzie przedstawiało kogoś innego, albo wykreowaną postać nas samych, na żywo spotkacie się tylko z rozczarowaniem i ze znajomości nic nie będzie. Dlatego w kwestii zdjęcia przebojowość jest ważna, ale musi ona być prawdziwa.

Jak zrobić zdjęcie na profil randkowy?

Masz już gotowy tekst do profilu randkowego? Wybrałeś doskonały portal randkowy i zrobiłeś pierwszy krok, jakim jest rejestracja? Zastanawiasz się co dalej? Jak zrobić zdjęcie na profil randkowy? A może wstawić gotową fotografię z wakacji? Tak, pod warunkiem że są to foty z ostatnich wakacji, a nie z przed pięciu lat.

Warto postawić na profesjonalne zdjęcia, nie robione przypadkowo w łazience, albo przed lusterkiem w przedpokoju. Większe wrażenie zrobimy na użytkownikach płci przeciwnej, jeżeli wstawimy zdjęcia z wakacji, z pracy bądź specjalnie na tą okazję stworzymy sobie profesjonalne portfolio umawiając się z fotografem w plenerze. Zawsze pamiętaj o uśmiechu i swobodnej postawie, aby pokazać się w sieci z jak najlepszej strony. Bądź sobą i stwórz w profilu randkowym najlepszą wersję siebie.