Singiel na święta

Święta to bardzo specyficzny czas w roku. Kiedy byliśmy dziećmi, czekaliśmy na nie z utęsknieniem. Dzisiaj w większej mierze czas świąt kojarzy nam się z pracą i obowiązkami, chociaż oczywiście bardzo cenimy sobie chwilę wytchnienia w rodzinnym gronie. W dużej mierze jednak jest to święto rodzinne, w którym na pierwszy plan wychodzą mąż, żona i najlepiej dziecko.

Kiedy jesteśmy singlami, nasze podejście do świąt jest trochę inne, a nawet może być ono delikatnie negatywne, ponieważ znowu będziemy musieli słuchać, że taki stary kawaler jeszcze nikogo nie ma albo że zegar biologiczny dla panny tyka nieustannie. Energię po części negatywną, warto jednak wykorzystać w sposób pozytywny i w święta poznać kogoś nowego. Może to być naprawdę dobry czas dla singli.

Samotne święta

Jednym z najsmutniejszych obrazów w naszej kulturze masowej są samotne święta. Stają nam wtedy przed oczami osoby starsze, które nie mają co ze sobą zrobić. Dla młodego singla nie jest to takie straszne, ponieważ on się raczej nie będzie nudził i pewnie też nie będzie sam.

Tym niemniej, będzie to okres, w którym może mu czegoś brakować. Naprawdę nie da się bowiem ukryć, że Boże Narodzenie to czas, który w sposób ewidentny został pomyślany przede wszystkim dla rodziny.

Myślmy pozytywnie

Największą pułapką dla singli w święta jest skupianie się na tym, co nam nie odpowiada i co nas w świętach drażni. Zamiast tego trzeba popatrzeć na pozytywy i cieszyć się światełkami na choince czy nietypowymi potrawami bożonarodzeniowymi. Trochę wolnego, odwiedziny u rodziny, a może ktoś nas odwiedzi?

Single wszystkich krajów, łączcie się!

Boże Narodzenie, a potem także Sylwester, to znakomity czas do tego, by single się łączyli w pary, nawet jeśli tylko w ujęciu typowo tymczasowym. Wspólne spędzenie świąt ze znajomą singielką czy z singlem może być znakomitą przygodą, a w ten sposób zaczęło się też naprawdę wiele związków. Czasami można też spotykać się w większym gronie przyjaciół, zwłaszcza że coraz popularniejsze stają się różnego rodzaju wyjazdy świąteczne.

Samotne święta to dobry czas, aby odwiedzić portal randkowy i umówić się na randkę online. Może właśnie za pośrednictwem serwisu internetowego poznamy miłość swojego życia?

Melancholia twój wróg

Największym nieprzyjacielem w czasie świąt jest melancholia, która może spowodować, że będziemy się źle czuli, a przez to nie będziemy mieli ochoty na nic. Co wtedy? Wtedy trzeba się bawić! I to najlepiej z dala od wszystkich zakochanych par. Zorganizowanie hucznej imprezy na pewno przegoni wszystkie smutki, a do tego może sprawić, że znajdziemy dla siebie kogoś wyjątkowego.